Satılır 4 otaqlı mənzil 180 m²

Bakı, Xətai · Sergey Senyuşkin k. · Bina.Az

Satış EML-198034 7
16 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

180.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

11 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai Metro yanı Premium Binada 4 otaqlı Mənzil satılır. Sənəd= Kupça. Yüksək Keyfiyyətlə və Ən son Dizaynla təmir olunub. 17 Mərtəbənin 11 ci mərtəbəsi. Sahə=180 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,611 AZN/m²

Ortadan 20.8% baha

Rayon ort: 2,989 AZN/m²

Xətai

2 989 AZN/m²

Son 6 ay: +3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.70%

Aktiv: 18986 Yeni: 6065 Tələb: Aşağı
351 351 EUR
650 000 AZN
Təmirli
D

Dürdanə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi