Satılır 4 otaqlı mənzil 165 m²

Bakı, Nərimanov · Nəcəf Nərimanov küç. · Bina.Az

Satış EML-197862 3
15 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

165.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

9 / 12

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Çox keyfiyyətli təmir və gözəl ərazidə qanuni 4 otaq 165 kV kupcalı mənzil satılır.yerlesme yeri Gənclik korporasiya universitetinin yanı.elave məlumat üçün zəng edin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,667 AZN/m²

Ortadan 31.9% sərfəli

Rayon ort: 3,916 AZN/m²

Nərimanov

3 916 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
237 838 EUR
440 000 AZN
Təmirli
E

Elnur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi