Satılır 4 otaqlı mənzil 160.5 m²

Bakı, İnşaatçılar · Həsən bey Zərdabi pr. · Bina.Az

Satış EML-217092 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

160.50m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 7

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Eksklüziv Təklif – İnşaatçılar / Baku Mall yaxınlığı

İnşaatçılar metrosu və Baku Mall yaxınlığında yerləşən apartman tipli yeni tikili binada 4 otaqlı, 160 m² möhtəşəm mənzil satışa təqdim olunur.

🏡 Mənzil haqqında: 4 otaqlı, geniş və ideal planlama Şərq üslubunda eksklüziv dizayner təmiri Mənzil xüsusi olaraq peşəkar dizaynerlər tərəfindən layihələndirilmişdir Hər detal incəliklə düşünülmüş, zövqlə işlənmiş interyer

✨ Üstünlüklər: Rahat və prestijli yaşayış mühiti Mərkəzə yaxın əlverişli yerləşim Sakit və seçilmiş qonşuluq

💎 Zövq, fərqlilik və komfort axtaranlar üçün nadir təklif! 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,212 AZN/m²

Ortadan 23.1% sərfəli

Rayon ort: 2,876 AZN/m²

İnşaatçılar

2 876 AZN/m²

Son 6 ay: +10.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
355 000 AZN
Təmirli
U

Ulvi bey Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi