Satılır 4 otaqlı mənzil 160 m²

Bakı, Nizami · N. Nərimanov pr. 25 · Bina.Az

Satış EML-178505 10
10 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

160.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

6 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yasamal Rayonu Elimler Metrosu Neriman Nerimanov Praspektinde 16Mertebeli İpatekiya Yararli Yeni Tiklinin 6Mertebesinde 4Otaqli Sahesi 160Kv.m Temirli Qazi Suyu İsiqi Daimidir Yaxinliqinda Market Usaq Baxcasi Mekteb Movcudur Heyetinde Masinlarin Parkovkasi Mumkundur

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,813 AZN/m²

Ortadan 8.4% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +2.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.10%

Aktiv: 6968 Yeni: 1286 Tələb: Aşağı
450 000 AZN
Təmirli
E

Elşən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi