Satılır 4 otaqlı mənzil 156 m²

Bakı, Nəsimi · İmran Qasımov küç. · Bina.Az

Satış EML-214466 2
5 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

156.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

16 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nesimi Bazari, Koala Parkin yaxinliginda yeni tikilmis binada umumi sahesi 156 kv.m olan qanuni 4 otaqli menzil satilir Menzil 80 % temirlidir, qapilar ve parket qalib Binada tam yasayis var. qaz, isiq, su daimidir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,301 AZN/m²

Ortadan 8.3% sərfəli

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
278 378 EUR
515 000 AZN
Təmirli
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi