Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
143.00m²
Otaq sayı
4
Mərtəbə
14 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Ünvan: Xətai metrosu, Boulevard Tover.
-Sahə: Müqavilə ilə 143 kv/m. -Qiymət: 537.000 azn. -Mərtəbə: 14/17 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Müqavilə. -Qaz: Var. Xətaidə yeni tikili binada 4 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Ən yaxın zamanda kupça veriləcək. Binanın geniş həyəti,yeraltı parkingi,Hər blokunda 2 ədəd sürətli lifti,7/24 mühafizə sistemi, kamera nəzarəti və s. var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edə bilərsiz.
Xəritə
Bazar analitikası
3,755 AZN/m²
Ortadan 25.8% baha
Rayon ort: 2,985 AZN/m²
2 985 AZN/m²
Son 6 ay: +3.6%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +10.40%