Satılır 4 otaqlı mənzil 142 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-184899 3
17 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

142.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI !!!!!! 📍 Xətai metrosunun, Bibi restoranın yaninda yerləşən yeni tikili Asra mtk yaşayış binasinda mənzil satılır.

🏢 3/20 mərtəbə 📐 Ümumi sahə: 142 m² 🛏️ 4 otaqlı ( mənzil 3 otaqdan 4 otağa düzəlib) 🏗️ Təmiri: Əla 📃 Sənəd: Çıxarış 🔥 Qaz, su, işıq daimidir 💰 Qiymət: 430 000 AZN 💡 Rahat infrastruktur, sakit və elit ətraf mühit. 💼 Xidmət haqqı: Müştəridən 1% 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,028 AZN/m²

Ortadan 1.2% baha

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
232 432 EUR
430 000 AZN
Təmirli
G

Günay

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi