Satılır 4 otaqlı mənzil 101 m²

Bakı, Biləcəri · Ipoteka.AZ

Satış EML-201840 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

101.00m²

Otaq sayı

4

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!!BAĞ EVİ!!!BİLƏCƏRİ q!!!Biləcəri qəsəbəsi, Yeni təmirdən cıxmış,sahəsi 101 kv/m , təxminən 2 sot torpaq sahəsində yerləşən 2 mərtəbəli həyət evi satışa çıxarılıb. Otaq sayı: 4 otaqEv haqqında:• 2 qoşa daşla keyfiyyətli tikilib• Yeni təmirdən çıxıb• Təmirdən sonra yaşayış olmayıb• Kanalizasiya xətləri daxil olmaqla bütün kommunikasiya sistemi yenilənib• Telefon və internet xətti mövcuddur• Təhlükəsizlik kameraları ilə təmin olunub• Rahat və funksional planlaşdırma•KUPÇA VAR!!! •QİYMƏT: 155000 AZN.OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1500

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,535 AZN/m²

Ortadan 27.7% sərfəli

Rayon ort: 2,124 AZN/m²

Biləcəri

2 124 AZN/m²

Son 6 ay: -5.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -9.40%

Aktiv: 987 Yeni: 369 Tələb: Aşağı
83 784 EUR
155 000 AZN
Kupçalı
X

Xəyalə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi