Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Suraxanı · Yeni Guneshli (Suraxani r-nu), D massivi. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-191626 7
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

2 / 9

Təsvir

? Yerləşmə: Yeni Günəşli qəsəbəsi (Suraxanı rayonu), D massivi ? Bina növü: köhnə tikili ? Otaq sayı: 4 ? Ümumi sahə: 90 kv.m ? Mərtəbə: 2/9 ? Təmir: yaxşı təmir ? Sənəd: kupça (çıxarış) ? Qiymət: 190 000 AZN Ümumi məlumat Yeni Günəşli qəsəbəsində (Suraxanı rayonu), D massivində 90 kv.m sahəsi olan tam 4 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzildə keyfiyyətli və səliqəli təmir aparılıb, döşəmələr yüksək keyfiyyətlidir. Mənzil binanın orta blokunda yerləşir (kənar deyil), 9 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsindədir. Bütün kommunikasiyalar daimidir: işıq, su, qaz fasiləsiz verilir. Mənzil rahat və komfortlu yaşayış üçün bütün şəraitə malikdir. Planlaşdırma çox əlverişlidir: holl paylayıcı zona kimi istifadə olunur və buradan bütün otaqlara giriş var. Bütün otaqlar ayrıdır, həmçinin mətbəx və sanitar qovşaqlar da ayrıdır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,923 AZN/m²

Ortadan 53.2% baha

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.80%

Aktiv: 2732 Yeni: 528 Tələb: Aşağı
190 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rafael

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi