Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 215.5 m²

Bakı, Səbail · Üzeyir Hacıbəyov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198299 3
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

215.50m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 6

Təsvir

EKSKLÜZİV LÜKS MƏNZİL – SAHİL METROSU YANI Sahil Metro Stansiyası yaxınlığında, şəhərin ən prestijli arxitektur kompleksi 215 m² | Yüksək mərtəbə | Panoramik mənzərə Ultra-lüks dizayner təmiri Full əşyalı – dərhal yaşayışa hazır Planlama: 2 geniş qonaq otağı 2 yataq otağı 2 qarderob otağı 2 sanuzel Üstünlüklər: Mərkəzi və elit lokasiya Arxitektur premium bina Yüksək komfort və prestij İnvestisiya üçün ideal seçim Sadəcə mənzil deyil — lüks həyat tərzidir Real alıcılar üçün baxış mümkündür

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,691 AZN/m²

Ortadan 26.8% sərfəli

Rayon ort: 3,678 AZN/m²

Səbail

3 678 AZN/m²

Son 6 ay: +16.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +19.20%

Aktiv: 2883 Yeni: 824 Tələb: Aşağı
313 514 EUR
580 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Ü

Ülvi bey Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi