Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 135.5 m²

Bakı, İçərişəhər · Emlak.Az

Satış EML-064264 3
12 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

135.50m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

8 / 9

Təsvir

QANUNİ DUBLEKS LAYİHƏLİ, 4 OTAQLI TAM TƏMİRLİ MƏNZİL SATILIR

Mərkəzi parkla üzbəüz yerləşən 9 mərtəbəli binada qanuni 4 otaqlı, tam təmirli mənzil satışdadır.

Binada qaz, su, işıq və lift daimidir.

Real alıcıya yerində endirim ediləcək.

Xidmət haqqı: 1% (alıcı tərəfdən)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,288 AZN/m²

Ortadan 53.9% sərfəli

Rayon ort: 4,959 AZN/m²

İçərişəhər

4 959 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0%

Aktiv: 582 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
310 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

HEYDƏR BƏY

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi