Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 121 m²

Bakı, Xətai · Hezi Aslanov m. I.Zulfigarov kuc. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192736 7
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

121.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

8 / 9

Təsvir

Hezi Aslanov metrostansiyasi yaxinliginda 3 kvadratda kohne tikili Kiyev proyektli binada 9/8 mertebesinde yerlewen,sahesi 121kv/m olan 4 otaqli zeyif temirli menzil satilir. Istilik sistemi merkezidir. Qaz,su ve iwiq daimidir. Sened cixariwdir. Etrafli melumat ucun zeng edin. Ofis xidmet haqqi 1% tewkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,835 AZN/m²

Ortadan 38.7% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
222 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
V

Vagif

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi