Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 115 m²

Bakı, Binəqədi · Azadliq pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-128449 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

9 / 9

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI!!! . Binəqədi rayonu 8-ci mkr ərazisində, Tenis akademiyasının yaxınlığında yerləşən 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində qanuni 4 otaqlı mənzil satılır. Mənzil orta blokda yerləşir, işıqlı və geniş otaqlara malikdir. Mənzil tam əşyalı şəkildə təklif olunur və əlavə xərc çəkmədən dərhal yaşayış üçün yararlıdır. Binada qaz, su və işıq daimidir, istilik sistemi mövcuddur. Dam örtüyü yenilənib və sızma problemi yoxdur. Blok səliqəli və təmizdir. Lift işlək vəziyyətdədir. . Ərazi baxımından çox əlverişli yerdə yerləşir. Mənzil Azadlıq Prospekti metrosu və Gənclik metrosu stansiyalarına yaxın məsafədədir. Yaxınlıqda məktəb, uşaq bağçası, supermarketlər, apteklər və digər vacib obyektlər mövcuddur. Nəqliyyat baxımından da rahatdır, şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə çıxış imkanı var. . Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,226 AZN/m²

Ortadan 5.4% sərfəli

Rayon ort: 2,353 AZN/m²

Binəqədi

2 353 AZN/m²

Son 6 ay: -3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
150 588 USD
256 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mətanət xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi