Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 112 m²

Bakı, Xətai · Xocalı prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-178875 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

112.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 9

Təsvir

Leninqrad layihə 112kv Şəhərin mərkəzi, Xətai rayonu, Xocalı prospektində, gözəl, rahat bir yerdə köhnə tikili olan 9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində 4 otaqlı mənzil satılır. Ev orta təmirlidir, mətbəx və iki sanitar qovşağının istəyə görə təmirə ehtiyacı var. Bütün sistemlərlə təchiz olunub-istilik sistemi dövlət tərəfindən verilir. Temperatur qışda 26 dərəcə olur. Əlavə 4 tonluq su çəni var. Su, işıq, QAZ və internet daimidir. Bu mənzilin əsas üstünlüyü ondadır ki, şəhərin mərkəzinə və ən böyük bulvar və parklara piyada məsafədədir. Ətrafında, metro, avtobus dayanacağı, məktəb, bağça, market, aptek və s. var. Xidmət haqqı alıcı tərəfdən alqı-satqı məbləğinin 1%i

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,455 AZN/m²

Ortadan 17.6% sərfəli

Rayon ort: 2,980 AZN/m²

Xətai

2 980 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
148 649 EUR
275 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nahid Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi