Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m²

Bakı, Nizami · B. Nuriyev küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189431 5
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

Təcili satılır, super yer, yol giragi, Abad məhlə, metrodan 3 dəg piyada, daş bina, Leningrad proekt, orta blok, mənzil skvoznoydur yel çəkən, 4 otagdan 3 otaga düzəltmə. Hamam/tualet/mətbəx əla təmir, pol parket mozayka, Avropa qapılar və pəncərələr PVC, asma tavanlar və gizli işıglar, iki balkon baglı. Moydodır, mətbəx mebeli, şkaf kupe, əla təmirli boş mənzil. Alıb kirayə vermək üçün əla fürsətdir. Su/qaz/işıg/otoplenie daimidir. Metro, məktəb, bağça, poçt, ticarət mərkəzləri yaxınlıgda dı.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,136 AZN/m²

Ortadan 29.3% sərfəli

Rayon ort: 3,021 AZN/m²

Nizami

3 021 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
127 027 EUR
235 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

Vaqif müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi