Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 105 m²

Bakı, Nizami · Mehdi Abbasov küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-202855 2
13 dəq piyada Neftçilər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

🏡 Qara Qarayevdə metroya yaxın geniş və təmirli mənzil satılır! 🚇

📍 Qara Qarayev metrosuna piyada 5 dəqiqəlik məsafədə, Mehdi Abbasov küçəsində yerləşən 5 mərtəbəli Leninqrad layihəli binanın 3-cü mərtəbəsində mənzil satışdadır.

📐 Ümumi sahə: 105 kv.m 🛋 4 otaqdan 3 otağa düzəlmə ✨ Tam təmirli və yaşayış üçün hazır vəziyyətdədir.

🔹 Leninqrad layihəsi 🔹 Rahat və funksional otaq bölgüsü 🔹 Geniş və işıqlı mənzil 🔹 Metroya yaxın əlverişli yerləşmə 🔹 Məktəb, market, park və digər iaşə obyektlərinə yaxın

📄 Kupçası var, sənədlər tam qaydasındadır! 🏦 İpotekaya yararlıdır!

💰 Ofis haqqı: 1% təşkil edir.

📞 Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın!

Səhifəmizdə digər fərqli ərazilərdə ki mənzillər ilə də tanış ola bilərsiniz. BOSS əmlak şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,743 AZN/m²

Ortadan 10.8% sərfəli

Rayon ort: 3,074 AZN/m²

Nizami

3 074 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.00%

Aktiv: 10126 Yeni: 3121 Tələb: Aşağı
155 676 EUR
288 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Boss Emlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi