Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 105 m²

Sumqayıt, 3-cü mikrorayon · Sumqayit seheri · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198269 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

1 / 5

Təsvir

Sumqayıt şəhəri 13-cü mkr-da satışda yeni mənzil! 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi Orta ev 4 otaq Yerdən hündür, quru zirzəmili Otaqlar geniş və işıqlıdır Hamam və sanuzel ayrı-ayrı girişlidir Mənzil yeni təmirdən çıxıb Kombi sistemi quraşdırılıb Mətbəx mebeli qalacaq Real alıcılarla razılaşma mümkündür! Evlərinizin alqı-satqısını bizə etibar edə bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,210 AZN/m²

Ortadan 30.5% sərfəli

Rayon ort: 1,741 AZN/m²

3-cü mikrorayon

1 741 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +6.50%

Aktiv: 426 Yeni: 138 Tələb: Aşağı
127 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elcin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi