Satılır 4 otaqlı həyət evi 200 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-191328 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

2.00 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Teçili Masazırda 6 Mömreli Mektebe Yaxın 2 Mertebeli Super Temirli Heyet Evi Satılır 🏢 Mərtəbə: 2 (Mertebe) 🏠 Otaq sayı: 4 Otaq 🏘️ Tam Temirli 📐 Sahə: 200 kvm 📄 Sənəd:Poket Kupça 💰 Qiymət 125,000 AZN (Real Alıcıya Endirim var) 📌Mənzile Aid video çəkilişdə var Wacapa yazin gonderek Mənzil Super təmirli, işıqlı və səliqəlidir. Rahat planlaşdırmaya malikdir, yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Yerləşdiyi bina infrastrukturu zəngin ərazidədir — yaxınlıqda marketlər, məktəb, dayanacaq və digər vacib obyektlər mövcuddur. Alici Terefden Ofis Haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

625 AZN/m²

Ortadan 59.9% sərfəli

Rayon ort: 1,559 AZN/m²

Masazır

1 559 AZN/m²

Son 6 ay: -12.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
67 568 EUR
125 000 AZN
Təmirli
M

Mabud

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi