Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Ev / Villa
Ümumi sahə
200.00m²
Otaq sayı
4
Torpaq sahəsi
2.00 sot
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Teçili Masazırda 6 Mömreli Mektebe Yaxın 2 Mertebeli Super Temirli Heyet Evi Satılır 🏢 Mərtəbə: 2 (Mertebe) 🏠 Otaq sayı: 4 Otaq 🏘️ Tam Temirli 📐 Sahə: 200 kvm 📄 Sənəd:Poket Kupça 💰 Qiymət 135,000 AZN (Real Alıcıya Endirim var) 📌Mənzile Aid video çəkilişdə var Wacapa yazin gonderek Mənzil Super təmirli, işıqlı və səliqəlidir. Rahat planlaşdırmaya malikdir, yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Yerləşdiyi bina infrastrukturu zəngin ərazidədir — yaxınlıqda marketlər, məktəb, dayanacaq və digər vacib obyektlər mövcuddur. Alici Terefden Ofis Haqqı 1%
Xəritə
Bazar analitikası
675 AZN/m²
Ortadan 56.3% sərfəli
Rayon ort: 1,546 AZN/m²
1 546 AZN/m²
Son 6 ay: -9.2%
Rayon orta qiymət
Stabil
Son 3 ay: +0.00%