Satılır 4 otaqlı həyət evi 180 m²

Abşeron, Novxanı · Abşeron rayonu Novxanı qəs. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-209798 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

180.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

5.00 sot

Təsvir

ÖZ EVİMDİR! 209.000 AZN! TAM ƏŞYALI! Novxanida Deyirman Hotelin yolunda, 4 otaqlı 180 kv mt, Bag evi Satilir, Denizle Mesafesi 800 mt, Qazi Suyu isiqi Merkezi konalzatsiya xetti Mövcuttdur, ve internet Tel ve Mühafize kamerasi mövcuttdur, Torpaqin Sahesi 5 Sot, 2 Sanitar qovşaqi ve evin tam isti polu növcuttdu, Meyve agaclari, aftamatik Darvaza ve Damafon mövcuttdur, Torpaqin ve tikili Sahesinin Reyesterden Cixarişi Var. İpotekaya Hazir senedlidi,Qiymet 209.000 azn (Tam eşyalı)0504503535 whats app aktivdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,161 AZN/m²

Ortadan 71.5% sərfəli

Rayon ort: 4,078 AZN/m²

Novxanı

4 078 AZN/m²

Son 6 ay: +6.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +76.00%

Aktiv: 1483 Yeni: 380 Tələb: Aşağı
112 973 EUR
209 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İlham

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi