Satılır 4 otaqlı həyət evi 160 m²

Bakı, Xəzər · Şüvəlan bağları · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185096 10

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

160.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

4.50 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

? Bütün növ daşınmaz əmlakların (mənzil, bağ evi, obyekt, avtomobil) sığortalanması xidməti Agentliyimizdə mövcuddur. Şüvəlan bağlarında , 2.5 Sotda 1 mərtəbə 140 kv.m 4 otaqlı super bağ evini təklif edir. Bağ evi zal, mətbəx, 3 yataq otağı, eyvan, holl və sanuzeldən ibarətdir. Otaqlarda asılmış pərdə və lyüsturları, hündür tavanları, duş kabinalı sanuzeli, mebelli mətbəxi, quraşdırılmış işıqlandırma sistemi var. Ev yüksək zövq və keyfiyyətlə təmir olunub. Su, qaz, işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir, isti döşəməsi var. Həyətində geniş filterli hovuzu, cambalkon besedka, yay-qış mətbəxi, manqalxana, söhbətgah, maşın saxlamaq üçün yer, pultla idarə olunan darvaza, yaşıllıq ərazisi, dekorativ ağacları və gülləri, su anbarı, sensorlu gecə işıqları var. 4 mövsüm yaşamaq üçün əlverişlidir. Yolu qapıya kimi asfaltdır. Kupçası (Çıxarışı) var. Start qiymət.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,531 AZN/m²

Ortadan 31.6% sərfəli

Rayon ort: 2,238 AZN/m²

Xəzər

2 238 AZN/m²

Son 6 ay: +34.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +43.00%

Aktiv: 2496 Yeni: 510 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Kupçalı
A

Altay bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi