Satılır 4 otaqlı həyət evi 160 m²

Bakı, Xətai · Abbas Fətullayev · YeniEmlak.AZ

Satış EML-179380 8
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

160.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

5.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Satış üçün Həyət Evi Köhnə Günəşli qəsəbəsində, Mega Store yaxınlığında yerləşən 5 sot torpaq sahəsində tikilmiş həyət evi satılır. • 3 otaqlı • 160 kv.m yaşayış sahəsi • Təmirli • Geniş və rahat həyəti var • Sənədi kupça (çıxarış) • Yola yaxın, əlverişli ərazidə yerləşir • Yaxınlığında məktəb, bağça və supermarket mövcuddur Rahat və komfortlu yaşayış üçün ideal seçimdir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,813 AZN/m²

Ortadan 39.5% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
290 000 AZN
Kupçalı
E

Elşən

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi