Satılır 4 otaqlı həyət evi 146 m²

Bakı, Xəzər · Yeni Ramana Qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-251517 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

146.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

4.00 sot

Təsvir

7/24 kamera nəzarəti Geniş həyət sahəsi Yay mətbəxi Böyük depo evin altın da 2 mərtəbə kimi istifadə etmək olar

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

993 AZN/m²

Ortadan 54.6% sərfəli

Rayon ort: 2,188 AZN/m²

Xəzər

2 188 AZN/m²

Son 6 ay: +31.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +32.00%

Aktiv: 2678 Yeni: 620 Tələb: Aşağı
145 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Ramil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi