Satılır 4 otaqlı həyət evi 110 m²

Bakı, Binəqədi · Binəqədi qəs · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198439 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

2.00 sot

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!!! . Binəqədi rayonu, Binəqədi qəs 2 sot torpaq sahəsində yerləşən kürsülü həyət evi satışa təqdim olunur. Evin ümumi sahəsi 110 kv.m-dir və 4 otaqdan ibarətdir. Rahat və funksional layihəyə malik olan ev ailə yaşayışı üçün olduqca əlverişlidir. . Həyətdə avtomobil saxlamaq üçün geniş yer mövcuddur. Ev məktəb və poliklinikaya yaxın ərazidə yerləşir. 41 nömrəli marşrut evin yanından keçir, şəhərə rahat və sürətli çıxış imkanı var.Evdə mətbəx mebeli qalacaq. Qonşuluq sakit və yaşayış üçün əlverişlidir. . Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1000 azn təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

636 AZN/m²

Ortadan 73% sərfəli

Rayon ort: 2,361 AZN/m²

Binəqədi

2 361 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
70 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mətanət

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi