Satılır 3 otaqlı yeni tikili 97 m²

Abşeron, Masazır · Masazır · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192086 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

97.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 6

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 98 kv m olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Lift yoxdu Əşyalar qalacaq. Barter yoxdur Çıxarış var. Qiymət 142000 azn İLKİN.050 202 72 25

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,464 AZN/m²

Ortadan 5.5% sərfəli

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
142 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi