Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96 m²

Bakı, Nərimanov · Balaəmi Dadaşov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185401 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 18

Təsvir

Heydər Əliyev mərkəzinin yaxınlığı Nərimanov metrosuna piyada məsafədə yeni tikili Premium Klass kompleks Zümrüd Residencedə 3 otaqlı ela təmirli əşyalı mənzil satılır. • Mənzil rahat və komfortlu yaşayış üçün tam hazırdır. • Əlavə xərc tələb etmir alıb dərhal yaşamaq mümkündür. • 96 kv.m itkisiz funksional plan zövqlü və premium təmir. • Mərtəbə 15/17 3 otaq studio təbii işıq alan səliqəli interyer. • Kermoqranit hisələr mətbəx dəhliz hamam isti döşəmədir. • Bütün komunallar daimidir blokda 2 süretli sigma Lift var. • Binanın 24/7 mühafizəsi səliqəli qapalı həyəti, -2 qarajı var. • Ciddi alıcı ilə qiymətdə razılaşma olacaq! • Sənəd: Çıxarış (kupça). • Əlave melumat üçün əlaqə saxlayın . • OFİS haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,646 AZN/m²

Ortadan 6.6% sərfəli

Rayon ort: 3,903 AZN/m²

Nərimanov

3 903 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
189 189 EUR
350 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi