Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96 m²

Bakı, Xətai · Gəncə pr. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-153281 13
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 20

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! Həzi Aslanov metrosuna yaxın məsafədə, Xətai Park Yaşayış Kompleksində yerləşən möhtəşəm təmirli mənzil. KUPÇASI VAR, İPOTEKAYA YARARLIDIR! 2 otaqdan 3 otağa ideal düzəlib ! Qaz,Su,işıq daimidir. keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça, market,aptek və.s yerləşir. Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,479 AZN/m²

Ortadan 16.9% sərfəli

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
140 000 USD
238 000 AZN
Təmirli Kupçalı
K

Kənan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi