Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m²

Bakı, Yasamal · Əsəd Əhmədov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-183137 10
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 16

Təsvir

Yeni Yasamal qəsəbəsində, 16 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşən super təmirli mənzil satışa çıxarılıb. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb, tam yeni vəziyyətdədir. Müasir standartlara uyğun keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Mətbəx mebeli artıq yığılıb və istifadəyə tam hazırdır. Kondisioner quraşdırılıb. Hamam və sanuzel tam komplektləşdirilib, bütün aksesuarlar yerləşdirilib. Mənzil rahat və komfortlu yaşayış üçün ideal seçimdir. Sakit və əlverişli ərazidə yerləşir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,189 AZN/m²

Ortadan 25.1% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
112 432 EUR
208 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mirzə Bayımov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi