Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m²

Bakı, Sabunçu · Sea Breeze Park Rezidens-2 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196916 3
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

92.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 7

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sabunçu r-n, Sea Breeze Park Rezidens-2 Premium yashayis kompleksi - Sahə: 92 kv kv.m - Otaq sayı - 3 - Yaxınlıqda - 4 ədəd hovuz,aquapark, lunapark və fitnes klubu var. - Üstünlüklər: • Yeni tikili, • Mənzil əla təmirlidir, • Mənzil bütün mebel və elektronika ilə təmin olunub. • Geniş və işıqlı otaqlar, • Binada sürətli lift, • Kombi sistemi, • Qaz, su, işıq – daimidir, • Binanın geniş həyəti və parkingi mövcuddur • Yeralti parking, 24/7 muhafize xidmeti • 4 ədəd hovuz,aquapark, lunapark və fitnes klubu var. • Seabreez ərazısindəki çimərliklərə xususi rezident qolbaqları ilə sərbəst giriş təmin edilir. • Ərazidəki bütün restoranlar və konsertlərə rezidentlər üçün endirimlər var • Sened - Müqavilə - Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,500 AZN/m²

Ortadan 56.9% baha

Rayon ort: 2,230 AZN/m²

Sabunçu

2 230 AZN/m²

Son 6 ay: -4.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +20.50%

Aktiv: 3519 Yeni: 996 Tələb: Aşağı
174 054 EUR
322 000 AZN
Kupçalı
i

ilham Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi