Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Nərimanov · Əliyar Əliyev küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199824 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 16

Təsvir

Nərimanov rayonu, Əliyar Əliyev küçəsində, Nəriman Nərimanov metrostansiyasına 5 dəqiqəlik məsafədə, Heydər Əliyev Mərkəzi yaxınlığında yerləşən premium mənzil satışdadır. Mənzil 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 90 kv.m-dir. QANUNİ 2 otaqlıdır. Mənzil geniş və funksional planlanmaya malikdir. Ayrı geniş mətbəxi, 2 eyvanı və 2 sanitar qovşağı mövcuddur. Eyvanlardan biri cam balkonlu besetka görnüşündədir. . Mənzil işıqlı və yelçəkəndir. Kombi sistemi, isti döşəmə və radiator sistemi ilə təchiz olunub. Bütün otaqlarda pəncərələr mövcuddur. Otaqlar rəssam tərəfindən dekorativ şəkildə dizayn olunub, yataq otağında xüsusi heykəltəraş işi görülüb. Çıxarış yaxın zamanda veriləcək. Mənzil hazırda əşyasız satılır, istəyə uyğun olaraq əşyalı satış da mümkündür. . Real alıcı ilə razılaşmaq mümkündür. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,556 AZN/m²

Ortadan 8.8% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.40%

Aktiv: 16610 Yeni: 5766 Tələb: Aşağı
172 973 EUR
320 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi