Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Yasamal · Gülüstan küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198306 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 12

Təsvir

3 saylı ASAN Xidmət yaxınlığında qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Qanuni 3 otaq, ayrı mətbəx və 2 balkon mövcuddur. Cambalkon var. Mənzil həm əşyalı, həm də əşyasız satıla bilər. Əşyalı satış zamanı TV, kondisioner, qabyuyan, paltaryuyan, soyuducu, qaz sobası, divan, stol-stul, Bellona yataq dəsti və digər bütün əşyalar qalacaq. Kombi sistemi mövcuddur. Qaz, su, işıq və internet daimidir. Mənzil 12 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Binada 2 lift var. 7B, 9 və 10 nömrəli avtobuslar fəaliyyət göstərir. Bina Zefir Mall və 133, 161 nömrəli məktəblərin yaxınlığında yerləşir. Bu vəziyyətdə MİDA-da belə qiymətə mənzil yoxdur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,356 AZN/m²

Ortadan 19.6% sərfəli

Rayon ort: 2,930 AZN/m²

Yasamal

2 930 AZN/m²

Son 6 ay: +1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
114 595 EUR
212 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Ə

Əhməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi