Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Xətai · Sabit Orucov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194365 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 18

Təsvir

Ünvan: Xətai rayonu , Xətai metrosu, Sabit Orucov küçəsi -Sahə: Müqavil 90 kv/m. -Qiymət: 359.000 azn. -Mərtəbə: 18/8 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Müqavilə. -Qaz: Var. Xətai metrosuna yaxın məsafədə yerləşən yeni tikili kompleksdə 3 otaqa düzəlmə mənzil satılır.İstilik sistemi kombidir.Qaz, su, işıq daimidir.Binanın kiçiy həyəti , sürətli liftləri, yerlatı parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,989 AZN/m²

Ortadan 33.9% baha

Rayon ort: 2,979 AZN/m²

Xətai

2 979 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
359 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi