Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Nərimanov · Əliyar Əliyev küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-159211 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Təsvir

PREMİUM YAŞAYIŞ – ZÖVQLÜ DİZAYN, MÜKƏMMƏL LOKASİYA! . N.Nərimanov metrosuna 5 dəqiqə piyada. Heydər Əliyev prospektinə 1 dəqiqə piyada. “Seven Star” Rezidenc yaşayış kompleksi . Mənzil haqqında: • QANUNİ 3 otaq (sənədlə) • Mətbəx pəncərəlidir. Düzəlmə (predelka) DEYİL! • Təmirdən sonra yaşayış olmayıb . Təmir və Materiallar: • Premium səviyyəli təmir – dizayner nəzarəti • Döşəmə: İtaliya istehsalı parket + isti döşəmə sistemi • Divarlar: İsveçrə dekorativ boya • Keramoqranit: İspaniya istehsalı • Santexnika: Grohe, ECA • Tavan: Kölgə sistemi, gizli profil işıqlandırma • Aksesuarlar: İtaliya və İspaniya istehsalı . Kompleksin üstünlükləri: • Mərmər bloklar • Sürətli və səssiz liftlər • Yeraltı parkinq • Geniş və abad həyət • Həyətdə uşaq bağçası • 24/7 mühafizə və müşahidə kameraları • Yanğın təhlükəsizlik sistemi . Sənəd: Müqavilə (Kupça yaxın zamanda təqdim olunacaq) Ofis xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,644 AZN/m²

Ortadan 6.9% sərfəli

Rayon ort: 3,915 AZN/m²

Nərimanov

3 915 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
192 941 USD
328 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günay Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi