Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Nizami · Nəsimi küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-133744 3
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 17

Təsvir

Kupçalı və ipotekaya tam yararlı . Nizami rayonunda, Nefçilər metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə, Nəsimi küçəsində yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 6-ci mərtəbəsində mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 3 otaqdan ibarətdir və 90 kvmetr sahəyə malikdir. 2 balkonlu olması mənzilə əlavə rahatlıq və açıq hava imkanları təmin edir. . Təmir zamanı ən keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub, mənzil tam əşyalı olaraq satılır və dərhal köçüb yaşamaq mümkündür. . Bina sakinləri üçün 2 lift, 24/7 mühafizə xidməti və yeraltı parkinq mövcuddur. Qaz, su və işıq daimidir. . Mənzilin yerləşdiyi ərazi həmçinin uşaqlı ailələr üçün çox əlverişlidir: yaxınlıqda 229 saylı məktəb, uşaq baxçası, idman zalı və müxtəlif marketlər yerləşir. . ? Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir. ? Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,556 AZN/m²

Ortadan 16.8% sərfəli

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 9697 Yeni: 2806 Tələb: Aşağı
135 294 USD
230 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi