Satılır 3 otaqlı yeni tikili 88 m²

Bakı, Nəsimi · 28 may metrosu · Ev10.Az

Satış EML-110697 1
10 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

88.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 16

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

28 may metrosunun 2 ci çıxışı Amerika səfirliyinin yanı , Nəsimim polis idarəsi ilə üzbəüz , Draft MTK da , 16/4 , 3 otaqlı yaxşı təmirli mənzil SATILIR. Mənzildə daimi olaraq qaz,su,işıq var mənzil kombi sistemidir. Binanın ətrafında bütün obyektlər mövcuddur . Real müştəriyə qiymətində danışıq yeri var. Əlavə məlumat üçün zəng edin... Ofis haqqı 1% ...................

28 мая, у второго выхода метро, рядом с посольством США, напротив Насиминского районного управления полиции, в жилом комплексе Draft MTK продаётся 3-комнатная квартира с хорошим ремонтом. Квартира расположена на 4-м этаже 16-этажного здания. В квартире постоянно есть газ, вода и электричество, установлена система отопления (комби). Вокруг здания есть вся необходимая инфраструктура. Для реального покупателя возможен торг. Для дополнительной информации звоните... Комиссия офиса: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,977 AZN/m²

Ortadan 11.5% baha

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
350 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elmin İbra

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi