Satılır 2 otaqlı yeni tikili 64 m²

Bakı, Puta · Emlak.Az

Satış EML-063598 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

64.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 17

Təsvir

Kupçalı + İpotekaya Yararlı !

Tam əşyalı formada satılır

Alıb rahatlıqla 550-600 azn kirayə vermək mümkündür

Metroya piyada 2 dəqiqəlik piyada məsafəsində

Kupça sahəsi 58 KV

Ərazinin Premium binalarından biridir

Yaşayış üçün lazımı bütün iaşə obyektləri binanın ətrafında cəmləşmişdir

Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,453 AZN/m²

Ortadan 0.4% sərfəli

Rayon ort: 2,462 AZN/m²

Puta

2 462 AZN/m²

Son 6 ay: +1541.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +1589.30%

Aktiv: 233 Yeni: 1 Tələb: Aşağı
157 000 AZN
Təmirli Kupçalı
P

Pünhan Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi