Satılır 3 otaqlı yeni tikili 86 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəs. · Tap.Az

Satış EML-090918 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Masazir qəsəbəsi. Qurtulus 93 yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 86 kv m olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Qazın qeydiyatına başlanılıb yaxın vaxtda veriləcek. Bina yaşayışlıdır KREDİT verilmir Qiymət 105000 azn OFİS haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,221 AZN/m²

Ortadan 21.7% sərfəli

Rayon ort: 1,559 AZN/m²

Masazır

1 559 AZN/m²

Son 6 ay: -12.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
61 765 USD
105 000 AZN
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi