Satılır 3 otaqlı yeni tikili 86 m²

Abşeron, Masazır · Abseron rayon Masazir qesebesi Qurtulus 93 yasayis kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-173178 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 6

Təsvir

Abseron rayon Masazir qesebesi Qurtulus 93 yasayis kompleksi.Bina 6 mertebelidir,Menzilde 6 ci mertebesinde yerlesir.Sehercikde mekteb bagca fealiyet gosterir.Su,isiq,merkezlesmis istilik sistemi daimidir.Qaz inda xetleri cekilib yaxin vaxtlarda verilecek.Senedleri tam qaydasindadir(Kupca var).Menzilde esyalar qalacaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,093 AZN/m²

Ortadan 29.9% sərfəli

Rayon ort: 1,559 AZN/m²

Masazır

1 559 AZN/m²

Son 6 ay: -12.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
50 811 EUR
94 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

RA EMLAK ABSHERON

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi