Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²

Bakı, Nizami · Bəhruz Nuriyev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112209 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 17

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI MƏNZİL SATILIR! Nizami rayonu, Bəhruz Nuriyev küçəsində, Xalqlar Dostluğu metrosuna cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə, Siyaqut Şadlıq Sarayının yaxınlığında yerləşən yeni tikili, 17 mərtəbəli yaşayış binasının 4-cü mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 85 kv.m olan mənzil satışa təqdim olunur. . Mənzil ilkin olaraq 2 otaqlı olub, lakin çox səliqəli və funksional şəkildə 3 otağa düzəldilmişdir. Daxili planlaşdırma olduqca rahatdır, otaqlar geniş, işıqlı və günəş işığını yaxşı qəbul edir. Mənzil həm ailəvi yaşayış, həm də investisiya məqsədilə çox əlverişlidir. . Binada lift mövcuddur və fasiləsiz işlək vəziyyətdədir. Mənzildə su, qaz və işıq daimidir. İstilik sistemi mövcuddur və rahat yaşayış üçün bütün şərait yaradılmışdır. Bina sakit, təmiz və baxımlıdır, həyəti səliqəlidir və yaşayış üçün təhlükəsiz mühit təqdim edir. . Ərazi baxımından çox əlverişli mövqedə yerləşir. Ətrafında məktəblər, uşaq bağçaları, supermarketlər, apteklər və digər zəruri iaşə obyektləri mövcuddur. İctimai nəqliyyat baxımından da çox rahatdır, şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə çıxış imkanı var. . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat almaq və mənzilə baxış keçirmək üçün istənilən vaxt əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,294 AZN/m²

Ortadan 24% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
195 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi