Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²

Bakı, Yasamal · Emlak.Az

Satış EML-072204 3
7 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 18

Təsvir

DÜNYANIN ƏN TƏCİLİ ELANI!

Yaşıl Bazarın arxasında QANUNİ 2 OTAQ YENİ TİKİLİ – BU ELAN BU DÜNYADAN DEYİL!

PUL TƏCİLİ LAZIMDI DEYƏ QİYMƏT PARTLADI!

Belə qiymət? Belə yer? Belə ev?

28 MAY YAXINLIĞINDA BUNU TAPAN QƏHRƏMANDI!

ƏLİM YANDIIIII — FÜRSƏT ƏLİMİ YAXIR!!!

Bu mənzil o qədər sərfəlidir ki,

BAXAN HEYRAN QALIR — ALAN QAZANIR!

ÜSTÜNLÜKLƏR:

Yeni tikili

Qanuni 2 (3Ə DÜZƏLMƏ ) otaq

Super yerləşmə

Qiymət AŞAĞI SALINIB

Real alıcıya BOMBA endirim

REAL ALICI – DƏRHAL ZƏNG ET!

Bu fürsət əldən gedən kimi dəyərlənir!

XİDMƏT HAQQI CƏMİ 1%!!!

Bu qiymətə xidmət haqqı? – NAĞIL!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,165 AZN/m²

Ortadan 8.3% baha

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Yasamal

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
145 405 EUR
269 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elxan Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi