Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²

Bakı, Bülbülə · Emlak.Az

Satış EML-071716 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 17

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI

Nizami rayonu, Bəhruz Nuriyev küçəsi, Siyaqut Şadlıq Sarayı yaxınlığı

17 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşən 85 kv.m sahəli kupçalı mənzil satışa çıxarılıb.

Mənzil 3 otaqlıdır 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib.

Xalqlar Dostluğu metrosuna piyada 5 dəqiqəlik məsafədədir. Sənədlər tam qaydasındadır və yaşayış üçün tam uyğundur.

.

Mənzil geniş, işıqlı və rahat planlaşdırmaya malikdir.

Su, qaz, işıq daimidir, sakit və baxımlı binadır, metroya, məktəbə, uşaq bağçasına və marketlərə yaxın, ictimai nəqliyyat baxımından əlverişli mövqedədir.

.

Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,435 AZN/m²

Ortadan 7.4% sərfəli

Rayon ort: 2,629 AZN/m²

Bülbülə

2 629 AZN/m²

Son 6 ay: -70.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -86.00%

Aktiv: 1036 Yeni: 13 Tələb: Aşağı
121 765 USD
207 000 AZN
Təmirli Kupçalı
C

Coşqun bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi