Satılır 3 otaqlı yeni tikili 84.2 m²

Bakı, Nizami · Cəmşid Naxçivanski · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199024 8
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

84.20m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 14

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Mənzil • Mərtəbə: 14 mərtəbəli binanın 4-ü mərtəbəsi • Otaq: 3 • Sahə: 84,2 m² • Çıxarış: kupça var • Təmir: Orta ? Ərazi • Küçə: Cəmşid Naxçivanski • 8KM Bazardan 5 dəqiqəlik yol • Binanın altında market, kurslar və aptek mövcuddur! Yanında uşaq bağçası,məktəb və universitet var. Məlhəm hospitala yaxındır. ✔️ Mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün əla seçimdir! ✔️Ətraflı məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın. OFİS XİDMƏT HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,910 AZN/m²

Ortadan 5.2% sərfəli

Rayon ort: 3,069 AZN/m²

Nizami

3 069 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.60%

Aktiv: 9838 Yeni: 2921 Tələb: Aşağı
132 432 EUR
245 000 AZN
Kupçalı
F

Faiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi