Satılır 3 otaqlı yeni tikili 84 m²

Bakı, Saray · Tap.Az

Satış EML-108017 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

84.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Saray qəsəbəsinin çıxışı Masazır gölünə yaxın Firavan Parkda 16/15 ci mərtəbə 84 m2 3 otaq studio mənzil satılır. Alıcı tərəfindən Xidmət haqqı 1 faiz baslngic Qiymət 118.000 azn deyilir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxliya bilərsiniz. Saray

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,405 AZN/m²

Ortadan 19.8% sərfəli

Rayon ort: 1,752 AZN/m²

Saray

1 752 AZN/m²

Son 6 ay: -20%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.50%

Aktiv: 1512 Yeni: 390 Tələb: Aşağı
69 412 USD
118 000 AZN
D

Dayandur Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi