Satılır 3 otaqlı yeni tikili 84 m²

Bakı, Binəqədi · Ipoteka.AZ

Satış EML-201829 11

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

84.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! ƏLA TƏKLİF!!!Podmayak mənzil satışdadır.Binəqədi rayonu, Evimiz İnşaatdaQANUNİ 3 OTAQ MƏNZİL SATIŞDADIR!!Mənzil təmirsiz formada satılır.Ümumi sahəsi 84 kv/m-dir.9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir.Yaxınlıqında iaşə obyektləri , məktəb və baxça yerləşir.SƏNƏD KUPÇADIR!QİYMƏT: 110.000AZN OFİSİN XİDMƏT HAQQI: Evin nağd dəyərinin 1%-i

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,310 AZN/m²

Ortadan 44.8% sərfəli

Rayon ort: 2,370 AZN/m²

Binəqədi

2 370 AZN/m²

Son 6 ay: -3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.00%

Aktiv: 6073 Yeni: 1908 Tələb: Aşağı
64 706 USD
110 000 AZN
Kupçalı
R

Raul Əlizadə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi