Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m²

Bakı, Masazır · Tap.Az

Satış EML-107513 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

83.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

ƏŞYALI SATILIR,Masazir qəsəbəsi qurtulus 93 yashaysh, kompleksində, umumi sahəsi 83,kv m olan,3 otaqa duzəlmiş,təmirli mənzil satilir. Mənzil 6 mərtəbəli binanin, 5 ci,mərtəbəsində yerləsir. mənzilin KUPÇASİ VAR. Qiymət 102000azn..

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,229 AZN/m²

Ortadan 21.5% sərfəli

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Masazır

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.30%

Aktiv: 6154 Yeni: 1765 Tələb: Aşağı
102 000 AZN
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi