Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m²

Bakı, Nərimanov · Baku Modern School yaxınlığı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-174556 14
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

82.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 15

Təsvir

Nərimanov rayonu, Nərimanov metrosunun yaxınlığında Baku Modern School yanında 15 mərtəbəli yeni tikili binanın 14-cü mərtəbəsində 82kv sahəsi olan 2dən 3ə düzəlmə əla təmirli mənzil Satılır . Qaz,işıq ,su daimidir . İstilik sistemi Kombidir . Sənədi Kupça Çıxarış. Mənzil zövqlə təmir olunub ,təmirində keyfiyyətli tikinti materiallarından istifadə olunub. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb,əşya və avadanlıqla bərabər satılır . Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,354 AZN/m²

Ortadan 13.8% sərfəli

Rayon ort: 3,889 AZN/m²

Nərimanov

3 889 AZN/m²

Son 6 ay: -18.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
148 649 EUR
275 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
T

Tehran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi