Satılır 3 otaqlı yeni tikili 75 m²

Bakı, Yasamal · Mətbuat pr. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198351 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 16

Təsvir

Yasamal rayonunda super təmirli mənzil satışda! Ünvan: Yasamal rayonu, Mətbuat prospekti Musabəyov parkına yaxın Bakı Dövlət Universiteti və 53 nömrəli məktəbin yanında Otaq sayı: 2-dən 3-ə düzəlmə Sahə: 75 m² Mərtəbə: 3/16 Təmir: Super təmirli Geniş, işıqlı və komfortlu mənzil Yaşayış üçün əlverişli infrastruktura malik ərazi Ailə üçün ideal seçim! Real alıcılara endirim olunacaq! Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis xidməti: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,667 AZN/m²

Ortadan 25% baha

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
161 765 USD
275 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Bəsti xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi