Satılır 3 otaqlı yeni tikili 75 m²

Bakı, Xətai · Bakı Şəhəri, Əhmədli qəsəbəsində, Şərur MTK · YeniEmlak.AZ

Satış EML-166113 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 20

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

MÖHTƏŞƏM FÜRSƏT !!! TƏCİLİ SATILIR!!! SƏNƏD KUPÇADIR !!! Bakı Şəhəri, Əhmədli qəsəbəsində, Şərur MTK-da QANUNİ 1 otaq təmirli mənzil. (1-dən 3-ə düzəlmə) 20 mərtbəli binanın 7-ci mərtəbəsi. Ümumi sahəsi 75 kv/m-dir. (Kupçada 68.3 kv/m-dir) Su, İşıq və Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Ev əşyalı verilir. (Elektronika xaric) Ətrafında Market, Bağça, ,Aptek və s. var. İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli mövqedədir.. Avtobus dayanacağı məhəllənin çıxışındadır. Əhməli metrosuna piyada 10 dəqiqəlik məsafədədir. İpotekaya yararlıdır!!! QİYMƏT : 159.000 AZN OFİSİN XİDMƏT HAQQI : MƏNZİLİN NAĞD DƏYƏRİNİN - 1 %-i !!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,120 AZN/m²

Ortadan 28.8% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
85 946 EUR
159 000 AZN
Kupçalı
Ş

Şükür bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi