Satılır 3 otaqlı yeni tikili 73 m²

Abşeron, Masazır · Masazır qəsəbəsi, Qurtuluş 93 də İnteqral ərazisi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-113245 10

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

73.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 6

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Qurtuluş 93 İnteqral ərazisində 73kv sahəsi olan 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində yerləşir. Kompleksdə su, işıq, istilik sistemi var. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,164 AZN/m²

Ortadan 25.2% sərfəli

Rayon ort: 1,557 AZN/m²

Masazır

1 557 AZN/m²

Son 6 ay: -12.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
45 946 EUR
85 000 AZN
Kupçalı
M

Mais

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi