Satılır 3 otaqlı yeni tikili 68 m²

Bakı, Suraxanı · Yeni Günəşli D massivi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198612 13
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

16 / 17

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Yeni Günəşli D massivində Xəzər İnşaat 2 də yeni təmirli əşyalı mənzilimiz satişa çıxarılıb. Mənzilin sehere cox gözəl panaraması var.Binanın həyətində futbol meydançası.uşaq oyun meydançası movcutdur.Ətraflı məlumat almaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,478 AZN/m²

Ortadan 29.9% baha

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.90%

Aktiv: 3433 Yeni: 925 Tələb: Aşağı
99 118 USD
168 500 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Emin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi